... rady, postupy, nápady ...
... blog nejenom o hubnutí ..

Co je to syrovátka ?

Je to mléčné sérum žlutozelené barvy, které vzniká při výrobě některých mléčných produktů. Syrovátka ve svém přirozeném stavu obsahuje kolem 60% sacharidů a množství tuků.


Způsobuje syrovátka hubnutí ?

Vzhledem k většímu množství tuků a sacharidů v syrovátce jako takové, není dost dobře možné, aby způsobovalala zhubnutí. Prospěšné hubnutí jsou sušené syrovátkové nápoje prodávané jako doplňky stravy, která musí být rozmanitá. Syrovátkové nápoje určené k hubnutí nebo udržení váhy neobsahují cukr, mají velké množství bílkovin, málo sacharidů, tuků, nízkou energetickou hodnotu. Léčebné účinky a snižování váhy za pomocí syrovátkových nápojů je dosaženo hlavně pomocí koncentrátu bílkovin ze syrovátky.


Proč pít syrovátkové nápoje ?

Nezatěžují trávící ústrojí, naopak jsou mu velmi prospěšné, obsahují vitamíny, minerály, regenerují organismus a celý jeho imunitní systém. Prospívají kvalitě vlasů, nehtů, zubů, pevnosti kostí. Jsou vhodné i pro těhotné ženy. Sušené syrovátkové nápoje jsou často bez aromatických i kozervačních látek a barviv. Jsou chutné s různýmu příchutěmi.


Které zdraví prospěšné látky sušené syrovátkové nápoje obsahují ?

Sušené syrovátkové nápoje obsahují vitamín C, E, vitamíny skupiny B, vápník, zinek, hořčík, fosfor, draslík, sodík, niacin, biotin, bílkoviny, kyseliny listovou a panthotelovou.


Kterou léčbu podporují ? U jakých nemocí jsou syrovátkové nápoje prospěšné ?

Syrovátkové nápoje a v nich obsažené účinné látky pomáhají proti akné, ekzémům, celulitidě, zánětům, některým nemocem žaludku a střev. Napomáhají lepšímu vstřebávání železa do těla. Působí pro snadnější zvládnutí stresu, unavě, příznivě účinkují na játra a ledviny. Samozřejmě je vždy vhodné se o propěšnosti poradit se svým lékařem.

 

 

Zdroj: http://www.herb.cz/syrovatka-i-284/


Nápoj, koupel, pleťová maska - vše v jednom!
KOČIČÍ NÁPADY
Krasa.cz
Parfemy.cz
Hodinky.cz
Nakupnicentrum.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one