... rady, postupy, nápady ...
... blog nejenom o hubnutí ..

Před zákrokem

Při první konzultaci vám bude chirurgem detailně objasněn průběh operace, bude vám také vysvětleno, která z liposukčních technik je pro vás nejvhodnější. Společně určíte, kde leží vaše tukové zásoby a bude zhodnocen stav vaší kůže. Určitě se svým chirurgem otevřeně prodiskutujte vaše vyhlídky. Ve svých očekáváních byste měli být realističtí. Lékař k vám musí být také upřímný, popsat vám všechny alternativy, rizika a omezení, která každá z technik liposukce obnáší.

U některých pacientů došlo během zákroku k nečekaným komplikacím, např. k srdečnímu selhání z přetížení podanými tekutinami při operaci, alergické reakci na podané anestetikum či dokonce úmrtí. Proto je třeba vzít v úvahu zejména tyto anamnézy:

* vysoký krevní tlak
* srdeční a plicní onemocnění
* diabetes mellitus (cukrovka)
* alergie na léky * sklon k žilní trombóze
* krvácivé stavy (poruchy srážlivosti krve)
* onemocnění žláz s vnitřní sekrecí (např. štítné žlázy)

Rovněž dostanete instrukce k přípravě na operaci, včetně pokynů ohledně jídla, pití, kouření a užívání nebo vyloučení určitých vitamínů či léků. Můžete být dotázáni na užívání některých léků obsahující kyselinu acetylsalicylovou (jako je Acylpirin, Aspirin, Alnagon, Mironal, atd.), které mohou zvýšit krvácení v průběhu a po operaci. Předpokládá se, že se u vás nevyskytne akutní onemocnění v období tří týdnů před plánovanou operací (viróza, nachlazení, apod.).
Oznamte svému lékaři jakékoli onemocnění. Jestliže kouříte, naplánujte přestat alespoň týden až dva týdny před operací a nepokračujte v něm alespoň dva týdny po operaci.
14.04.2016 14:10:52
Andrea
KOČIČÍ NÁPADY
Krasa.cz
Parfemy.cz
Hodinky.cz
Nakupnicentrum.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one