... rady, postupy, nápady ...
... blog nejenom o hubnutí ..
Zákrok zabere jednu, dvě až pět hodin, v závislosti na rozsahu prováděného výkonu (velikosti a počtu ošetřovaných míst, množství tuku, který má být odstraněn, typu anestezie a užité technice). Před zákrokem vám chirug na kůži vyznačí místo, ze kterého má být tuk odstraněn. Nákres má být proveden ve vzpřímené poloze, protože vleže se mění poloha podkožního tuku a mohou se tak zkreslit anatomické poměry.
Na operačním sále vám bude místo nákresu a okolní oblast vydezinfikována. Místo je obloženo sterilními rouškami, aby nedošlo ke kontaminaci chirurgických nástrojů, která by mohla vyvolat infekci. Poté vám provede chirurg nářez kůže skalpelem a to obvykle 2 – 3 nářezy na jedno odsávané místo. Skrze řez (cca 6 mm) vám bude zavedena úzká trubička a odsáta vrstva tuku.
Kanyla je při zákroku postupně vtlačována a vytahována skrze tukovou vrstvu, tím dochází k rozbíjení tukových buněk a jejich odsátí i s částí infiltrovaného roztoku. Vlastní odsávání se provádí vakuovou pumpou nebo velkou stříkačkou.
Lékař při zákroku průběžně kontroluje vzhled odsávaného materiálu a hodnotí míru krvácení podle zbarvení tuku. Na závěr budou nářezy sešity jemným chirurgickým vláknem. Na místo zákroku vám bude poté přiložen elastický kompresivní návlek, aby došlo ke stlačení drobných poraněných cév a zamezilo se pokračujícímu krvácení do podkoží. Protože průběžně s tukem budete ztrácet také tekutinu, vitamíny a výživné látky, bude vám aplikován po celou dobu operace infúzní roztok jako prevence šoku.
Z tohoto důvodu je budete celou dobu pečlivě monitorován/a. Opravné postupy nebo opakování liposukce jsou možné nejdříve za šest měsíců.
14.04.2016 14:10:01
Andrea
KOČIČÍ NÁPADY
Krasa.cz
Parfemy.cz
Hodinky.cz
Nakupnicentrum.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one