... rady, postupy, nápady ...
... blog nejenom o hubnutí ..

Můj příběh

Tenhle web jsem založila hlavně pro ty, co chtějí zhubnout nebo o tom zatím jenom přemýšlí a nemůžou najít správnou cestu. Prohledávám web a snažím se dát sem v kostce to nejdůležitější, čemu se vyvarovat apod. A proč? Protože mě to baví. Baví mě psaní a tady se můžu vyřádit :-)

Tenhle blog je "kus mě" - založila jsem ho hlavně proto, že mi nějaká témata zde jsou blízká :-) a ráda pokecám s babama ;-)

Tož kousek se rozepíšu o mně... Bylo mi cca 14-15 let, chodila jsem na základku... ve třídě snad samé modelky, jenom já jsem "vykukovala" svojí zaoblenější postavou. Pravda, nebylo to nic příjemného. A tak jsem se rozhodla, že musím nutně zhubnout... Začala jsem držet dietu, nebo to spíš byla hladovka. Celej den jsem nevzala do pusy nic než ovoce nebo zeleninu, pila jsem jenom vodu, nic víc nic míň. Takhle jsem to vydržela 14 dní. Žaludek byl tak staženej, že jsem pomalu přestávala jíst úplně a každé sousto bylo pro mě utrpením... Kila šla dolů bleskovou rychlostí, vážila jsem se každý den a jenom deko navíc, už to bylo špatně!
Jednou jsme šly se segrou po městě a tak mě navnadila, abych s ní šla na oběd. Před ní jsem přece musela jíst, aby nic nepoznala... V čínské restauraci jsme si objednaly rýži se zeleninou. Přinesli jídlo... tak jsem se do toho pustila...
Snědla jsem asi čtvrtku jídla a najednou mě polil studený pot. Tak špatně mi nikdy nebylo! Musela jsem si lehnout na sedačku, schoulená v klubíčku v křečích. Bolelo to tak moc, že jsem si myslela, že pro mě pojede záchranka a snad mi žaludek vypumpujou.
Sestra se o mě celou dobu starala, dovedla mě domů a tam jsem si lehla a začala přemýšlet, kam až jsem mohla dojít...
Touha po krásné štíhlé postavě mě dovedla málem do nemocnice!!! Naštěstí jsem si všechno brzo uvědomila, dělat to takhle ještě nějaký týden, nevím, jak by to dopadlo.

Dneska je to x let zpátky a já jsem sice kus ženský, každopádně se za to vůbec nestydím :-) Já osobně nemusím mít postavu modelky. Zastávám názor, že nejdůležitější je to, když je člověk ZDRAVÝ. Protože zdraví máme jenom jedno, a pokud se něco pokazí, horko těžko se to dává dohromady, mnohdy už je příliš pozdě a už se to nespraví nikdy :-( ...

Ale pryč s pesimismem, žijeme jenom jednou, tak si to pojďme užít :-) Ať už jsme jaké jsme, nejlepší je se mít rádi takoví, jací jsme.

Přeji příjemné počtení a snad tu najdete to, co vás zajímá :-)

 
Andrea
KOČIČÍ NÁPADY
Krasa.cz
Parfemy.cz
Hodinky.cz
Nakupnicentrum.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one