... rady, postupy, nápady ...
... blog nejenom o hubnutí ..
Při hubnutí je v první fázi dobré určit si svůj cíl a nejlépe reálný. Po stanovení cíle jak zhubnout je třeba rozmyslet se nad změnou životního stylu a přístupu k životu. Zvolíte-li si, že zhubnete o více jak 10kg, budou se o vás snažit všelijaké pokušení nad "zázračných" metod na hubnutí (pilulky, náplasti,...). Zde je důležité uvědomit si že jde většinou o podvody!

Je nutné si také uvědomit, že nelze zhubnout za 14 dní, nebo pár měsíců - musíte udělat dlouhodobou (doživotní) změnu. Proto se nedoporučují zásadní a radikální diety, protože ty nelze vydržet dlouhodobě. Stačí tedy začít žít zdravě a uvidíte že se hned budete cítit lépe.

Zásada číslo jedna tedy zní: Najít si na sebe čas a snažit se tento čas strávit pohybem. Ideálně najdete-li si tento čas 3x až 5x týdně. Ovšem i méně času je lepší než vůbec. Jako ideální prostředek na pohyb při hubnutí je např. rotoped, spinning, fitness nebo jízda na kole. A když můžete někam jít pěšky a nejet autem nebo MHD, tak i takovýto pohyb se počítá.

Při hubnutí je také rozhodují úprava jídelníčku. Ovšem pro začátek stačí jíst normální a zdravou stravu.
KOČIČÍ NÁPADY
Krasa.cz
Parfemy.cz
Hodinky.cz
Nakupnicentrum.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one