... rady, postupy, nápady ...
... blog nejenom o hubnutí ..

Stehna patří mezi rizikové partie ženského těla, neboť jsou častým místem ukládání tukových tkání. Pokud se nám tedy nelíbí vzhled našich stehen, zdají se nám tlustá či se na nich objevila celulitida, máme několik možností, jak tento stav napravit. Jako nejvhodnější prostředek pro vytvarování stehen se nabízí cílené cvičení na tyto partie, dále je to užívání různých doplňků stravy zaměřených na problémové části těla, speciální masáž a v neposlední řadě též liposukce.

Cvičení
Pokud se zaměříme na cvičení, můžeme vybírat z posilovacích cviků nebo kardiocvičení. Posilovací cviky provádíme buď sami pouze ze zatížením vlastního těla (např. zanožování, výstupy na bednu, výpady atd.). Tyto cviky bychom měli provádět 4 série po 20 opakováních. Další možností je posilování na speciálně určených strojích pro vytvarování stehen, cvičení na gymballech atd. Pojem kardiocvičení označuje např. aerobick, spinning, kick box aerobick, cvičení na stepperu a další.

Doplňky stravy
Ty patří mezi nejpohodlnější způsoby hubnutí, avšak jejich účinek nebude tolik uspokojivý, pokud je nepodpoříme vhodnými pohybovými aktivitami a správným složením jídelníčku.

Masáže
Můžeme je označit jako nejpříjemnější metody hubnutí stehen, výrazně napomáhají k zmírnění celulitidy. I zde je však třeba přidat trochu pohybu. Na stehna je přímo zaměřena např. celulitidová nebo lymfatická masáž.

Liposukce
Řadí se mezi nejradikálnější a nejúčinnější formy zhubnutí stehen, neboť se při ní chirurgicky odstraní podkožní tuková tkáň. Liposukci zřejmě budeme volit v případě, pokud všechny předchozí metody selžou, nebo nemáme dost trpělivosti a žádáme rychlý účinek.

KOČIČÍ NÁPADY
Krasa.cz
Parfemy.cz
Hodinky.cz
Nakupnicentrum.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one