... rady, postupy, nápady ...
... blog nejenom o hubnutí ..

Fitness a cvičení

vše pro zdraví a krásu


Cvičení nemusí být vyčerpávající, aby bylo účinné. Navíc – a to je ještě důležitější – vám může pomoci dodržovat zdravý jídelníček nejméně třemi způsoby.

Budete muset jíst správně, abyste nasytila svůj nový, aktivnější způsob života. Jakmile s cvičením začnete, pravděpodobně si uvědomíte, že máte neodolatelnou chuť na ty potraviny, které byste měla jíst tak jako tak a ¨nikoliv na sladké tyčinky a podobně, které způsobí prudký nárůst a pak pokles hladiny cukru v krvi, což vám odčerpá energii. Cvičení nejen že vám usnadní snižování hmotnosti, ale upevní vám i vaše zdraví, vaši krásu. Čím větší máte úspěch s hubnutím , tím větší je pravděpodobnost, že u svého plánu vydržíte tak dlouho, až se z něho stane váš životní styl a nejen pouhá dočasná záchrana ke shození několika nadbytečných kilogramů. I ten nejusedlejší člověk může začít s rychlými procházkami , třeba zpočátku jen na pět minut a poté zvyšovat dobu o několik minut každý den.

Nikdy dietě neříkejte dieta.

Dieta je o tom , co nesmíte jíst – apokud se soustředíte na to, o co jste ochuzena, je dost pravděpodobné, že se jednou vzbouříte a na nějaké party se přejíta a třeba i opijete. Raději se na svůj plán dívejte jako na zdravý způsob, jak poskytnout tělu palivo , které potřebuje , aby pracovalo efektivně pro upevnění vašeho zdraví. Budete-li svoji hmotnost sledovat spíše ze zdravotního než z estetického hlediska, pomůževám to uskutečnit trvalé změny ve výživě , které vám pomohou nejen shodit, ale i si novou hmotnost udržet a ten estetický efekt krásy se také dostaví.

Pijte hodně vody.

Voda, to je nejmodernější zbraň proti tloušce, protože voda se chová jako přírodní odhaněč chutí. Centrum žízně leží v mozku, blízko centra hladu, a proto když uspokojíte první, bude uspokojeno i to druhé.

Voda rovněž pomáhá při metabolizmu uloženého tuku. Bez odpovídajícího množství vody nepracují ledviny účinně a játra pak nemohou vylučovat odpadní látky. Jednou z nejdůležitějších funkcí jater je přeměna uložených tuků na energii. Pokud se však játra zabývají tím , co mají dělat ledviny, je tato jejich funkce potlačena a uložený tuk zůstává v těle. Pití dostatečného množství vody zabraňuje jejímu zadržování, protože protože tekutiny díky dostatečnému množství v v těle neustále kolují. Rovněž usnadňuje tělu odstraňování tuku, který se rozpouští, jakmile začnete hubnout.

Obohaťte si život o nové zdravé pokrmy.

Nezůstávejte jen u vyškrtávání jídel ze svého jídelníčku. Zkuste naopak svou stravu obohatit alternativami k těm potravinám , kterých jste se zřekli.

Nevažte se každý den.

Vaše hmotnost se totiž může měnit v rozmezí i několika kilogramů měhem jediného dne. Záleží na oděvu, množství jídla a tekutin které jste zkonzumovali a dokonce i na místě kam váhu položíte. Číselné hodnoty neodpovídající vaší váze by vás mohli deprimovat. Raději se važte na stejné váze jednou za týden, , vždy ve stejný den, stejně oblečeni. Svoji hmotnost si zapisujte , sledujte týden po týdnu své pokroky.

Čtete knihy, časopisy, sledujte informace na internetu.

….. ale ne ty, které vám slibují shodit nereálné kila během týdne , nebo snad víkendu. Raději se nechte inspirovat recepty , povzbudivými radami, úspěchem jiných a cvičeními, která jsou cílená na vaše problémové partie.

Proud nových informací je nekonečný . Vytěžit z nich maximum by mohlo být klíčem k vašemu úspěšnému cvičení pro vaše zdraví a krásu.

Zdroj:

http://www.fitnessy.cz/cviceni_zdravi_krasa.html
KOČIČÍ NÁPADY
Krasa.cz
Parfemy.cz
Hodinky.cz
Nakupnicentrum.cz
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one